Wykaz sędziów, asesorów i referendarzy

Lista osób orzekających w Sądzie Rejonowym w Bytomiu

  • Bałdyka-Kwiecień Dorota (Sędzia Sądu Rejonowego) V Wydział Pracy
  • Cieślawska-Zięba Grażyna (Sędzia Sądu Rejonowego) IX Wydział Rodzinny i Nieletnich
  • Czuba Dariusz (Sędzia Sądu Rejonowego) VI Wydział Gospodarczy
  • Czyż-Gurbała Marta (Sędzia Sądu Rejonowego) II Wydział Karny / VII Wydział Wykonywania Orzeczeń
  • Dworak Krzysztof (Sędzia Sądu Rejonowego) II Wydział Karny
  • Dziewior-Masiuk Dorota (Sędzia Sądu Rejonowego) II Wydział Karny
  • Ferdyn Marta (Sędzia Sądu Rejonowego) I Wydział Cywilny
  • Gryska-Wójcik Małgorzata (Sędzia Sądu Rejonowego) VI Wydział Gospodarczy
  • Jakubiec Jarosław (Sędzia Sądu Rejonowego) I Wydział Cywilny
  • Janik Katarzyna (Sędzia Sądu Rejonowego) III Wydział Rodzinny i Nieletnich
  • Jastrzębska Teresa (Sędzia Sądu Rejonowego)  I Wydział Cywilny
  • Kasza-Grabowska Aleksandra (Sędzia Sądu Rejonowego) -  I Wydział Cywilny
  • Kołek Łukasz (Sędzia Sądu Rejonowego) II Wydział Karny
  • Kowalik Wojciech (Sędzia Sądu Rejonowego) VII Wydział Wykonywania Orzeczeń
  • Krawczyk Monika (Sędzia Sądu Rejonowego) VIII Wydział Karny
  • Kulis Anna (Sędzia Sądu Rejonowego) III Wydział Rodzinny i Nieletnich
  • Kuzara-Mach Katarzyna (Sędzia Sądu Rejonowego) II Wydział Karny/VII Wydział Wykonywania Orzeczeń
  • Lempart Ludmiła (Sędzia Sądu Rejonowego) IX Wydział Rodzinny i Nieletnich
  • Lubartowicz Agnieszka (Sędzia Sądu Rejonowego) I Wydział Cywilny
  • Lis Katarzyna (Sędzia Sądu Rejonowego) I Wydział Cywilny/ I Wydział Cywilny
  • Łukaszewicz-Waliczek Małgorzata (Sędzia Sądu Rejonowego) I Wydział Cywilny
  • Mucha Aleksandra (Sędzia Sądu Rejonowego) IX Wydział Rodzinny i Nieletnich
  • Nasiadko Leszek (Sędzia Sądu Rejonowego) II Wydział Karny
  • Niezgodzka Elżbieta (Sędzia Sądu Rejonowego) I Wydział Cywilny
  • Nowińska Magdalena (Sędzia Sądu Rejonowego) VI Wydział Gospodarczy
  • Nowak Dariusz (Sędzia Sądu Rejonowego) I Wydział Cywilny
  • Odrobina Anna (Sędzia Sądu Rejonowego) VIII Wydział Karny
  • Pląder Joanna (Sędzia Sądu Rejonowego) VIII Wydział Karny
  • Psota Irena Wanda (Sędzia Sądu Rejonowego) IV Wydział Ksiąg Wieczystych/ I Wydział Cywilny
  • Rabsztyn Szymon (Sędzia Sądu Rejonowego) VI Wydział Gospodarczy
  • Serwatka Monika (Sędzia Sądu Rejonowego) VIII Wydział Karny
  • Skopowska Aldona (Sędzia Sądu Rejonowego) VIII Wydział Karny
  • Szastok-Nowak Kornelia (Sędzia Sądu Rejonowego) III Wydział Rodzinny i Nieletnich
  • Szopińska Izabela (Sędzia Sądu Rejonowego) III Wydział Rodzinny i Nieletnich (sędzia delegowany na podstawie art.77 par.1 pkt 1 i art. 46 § 1 ustawy z dnia 27.07.2001 roku Prawo o ustroju sądów powszechnych ( Dz.U. z 2018r.,poz.23 z późn.zm.)
  • Witkoś Paweł (Sędzia Sądu Rejonowego) VI Wydział Gospodarczy
  • Witta-Łuczywo Katarzyna (Sędzia Sądu Rejonowego) IX Wydział Rodzinny i Nieletnich
  • Wziętal Adrianna (Sędzia Sądu Rejonowego) I Wydział Cywilny
  • Zadora Katarzyna (Sędzia Sądu Rejonowego) I Wydział Cywilny (sędzia delegowany na podstawie art77 par.1 pkt 1 ustawy z dnia 27.07.2001 roku Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz.U.2015.133.j.t))
  • Bojarski Wojciech asesor sądowy ( VI Wydział Gospodarczy )
  • Adamiok Marzena (Referendarz Sądu Rejonowego) VI Wydział Gospodarczy/ I Wydział Cywilny
  • Barczyk Małgorzata (St. Referendarz Sądu Rejonowego) IV Wydział Ksiąg Wieczystych
  • Kosińska Jolanta (Referendarz Sądu Rejonowego) VI Wydział Gospodarczy/ I Wydział Cywilny
  • Usarek-Mucha Joanna (St. Referendarz Sądu Rejonowego) IV Wydział Ksiąg Wieczystych
  • Wala Adam (Starszy Referendarz Sądu Rejonowego) I Wydział Cywilny

Rejestr zmian dla: Wykaz sędziów, asesorów i referendarzy